Lipiec/sierpień, długie weekendy i święta
Cena za dobę: od 100 zł od osoby, w zależności od pokoju, ilości osób, terminu pobytu.

Pozostałe miesiące
Cena za dobę: od 80 zł od osoby, w zależności od pokoju, ilości osób, terminu pobytu.

Parking niestrzeżony: Zależności od terminu oraz dostępności mogą obowiązywać opłaty. Ilość miejsc ograniczona, nie prowadzimy rezerwacji miejsc parkingowych.

Cena nie zawiera opłaty miejscowej (klimatycznej) w wysokości 2 zł/os. za dobę płatna gotówką na miejscu w recepcji.

opłata za wynajem pokoju/pokoi powinna zostać uregulowana pierwszego dnia pobytu.

W pokojach możliwość dostawienie łóżeczeka niemowlęcego.

Warunkiem rezerwacji jest dokonanie przedpłaty w wysokości min. 25% całego pobytu. Okres oczekiwania na zadatek wynosi 3 dni. Po tym okresie rezerwacja zostanie anulowana bez dodatkowego powiadomienia.
Przy dokonywaniu przelewu proszę podać termin pobytu oraz nazwisko na jakie jest dokonywana rezerwacja.

Opłata za pobyt (zgodnie z zamówioną rezerwacją) pobierana jest z góry w momencie zameldowania się w pensjonacie. Płatności w Obiekcie dokonuje się w formie gotówkowej albo płatności drogą tradycyjnego przelewu bankowego na rachunek bankowy, jednakże w takim przypadku kwota należności musi zostać zaksięgowana na rachunku bankowym Willa Fala przed zameldowania.

Nie przyjmujemy karty płatnicze.

W przypadku wcześniejszej rezygnacji z pobytu lub skrócenia pobytu (opóżniony przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, awaria środka transportu, choroba, warunki atmosferyczne) - pobrany zadatek jak i opłata za pobyt nie podlegają zwrotowi. Prosimy o przemyślane decyzje dotyczące rezerwacji.

W przypadku braku dojazdu Gości w pierwszym dniu zarezerwowanego pobytu, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana bez dodatkowego powiadomienia.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16:00 a kończy się o godzinie 10:00.
Recepcja jest czynna w godzinach 8:00-10:00 i 16:00-22:00. Inna godzina zameldowania może być uwzględniona telefonicznie.

Nie akceptujemy zwierząt.

W pokojach gościnyych obowiązuje zakaz palenia.

Tylko osoby zameldowane mogą przebywać w pokoju i na posesji domu.

Gość ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe w mieniu Willa Fala/Domek Rybaka, wyrządzone przez Gościa lub osoby, za które ponosi odpowiedzialność. W przypadku naruszenia postanowień Regulaminu, Willa Fala może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Jeżeli gość w związku z niestosowaniem się do zasad Regulaminu musi opuścić Willa Fala/Domek Rybaka a opłacił już całość pobytu, nie otrzymuje zwrotu wynikającego ze skróconego pobytu i musi dodatkowo uregulować zobowiązania wynikające z powstałych szkód.

Klient wpłacając zadatek lub pobyt akceptuje podane powyżej warunki.